Neden Ziyaret Etmelisiniz - Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı

MOBİLYA SEKTÖRÜ ÇUKUROVA’DA BULUŞUYOR !

Mobilya sektörünün Çukurova buluşmasına tanık olmak için online biletinizi hemen alın! Klasikten moderne, avangarttan retro’ya kadar pek çok çeşit mobilya, Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı'nda sektör profesyonellerinin beğenisine sunuluyor. Sektördeki öncü firmalarla tanışmak ve yeni tedarikçiler keşfetmek için sizi Tüyap Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Çukurova Mobilya Fuarı'na bekliyoruz.
ÜCRETSİZ ONLİNE BİLETİNİZ BURADA!>>HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN !

ÇUKUROVA MOBİLYA FUARINI ZİYARET ETMENİZ İÇİN 6 NEDEN

Mobilya üretim sektöründe dünyada 6. sırada bulunan Türkiye, global pazarda listenin çok daha üzerinde yer almayı hedefliyor. 40’dan fazla ülkeden gelen yüzlerce iş insanını katılımcı ile buluşturacak Çukurova Mobilya Fuarı'nın öne çıkaran altı faktörü sizin için listeledik.

ÇUKUROVA’NIN DÜNYA MOBİLYA PAZARINDAKİ GÜÇLÜ KONUMU

Dünya mobilya üretiminde her geçen yıl adından daha fazla söz ettiren Türkiye, kaliteli işçilik ve güncel tasarımları bir araya getirerek 200 gümrük noktasına birden ihracat yapan dünyanın en güçlü mobilya üreticisi ülkelerinden biri. Doğal kaynaklarının bolluğu, güçlü iş gücü ve kaliteli üretim ile güncel tasarımları birleştiren Türk mobilya üreticilerini yakından tanıma fırsatı yakalayın. Klasik Mobilya Üretim Üssü olan Çukurova, Türkiye’nin en önemli mobilya şehirlerinden biri olarak göze çarpıyor.

ÇUKUROVA’NIN LOJİSTİK AVANTAJLARI

Türkiye'nin Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu'ya yakınlığı, büyük pazarlara avantajlı erişim sağlıyor. Karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu gibi ulaşım türleri, Türkiye'de yaygın olarak kullanılıyor. Bunun yanında çeşitli uluslararası serbest ticaret ve gümrük birliği anlaşmaları nedeniyle Türkiye, çekici bir ticaret merkezidir. Ortadoğu ve Afrika pazarlarına yakınlığı ve lojistik açıdan limana da yakın olması ile Çukurova, lojistik açıdan da bölgenin parlayan yıldızı.

YÜZLERCE TEDARİKÇİYİ KEŞFETME FIRSATI

Çukurova Mobilya Fuarı, yüzden fazla katılımcı ve markası ile ziyaretçileri birçok üretici firma ile tanışma fırsatı sunuyor. Çok sayıda alternatif tedarikçi ile tanışma fırsatını yakalayacağınız fuarda ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz, projelerinizde işbirliği yapacağınız farklı tedarikçiler bulabilirsiniz ve sektördeki son gelişmelere yakından tanık olabilirsiniz.

 İLHAM VEREN ÜRÜN GRUPLARINI KEŞFEDİN

Çukurova Mobilya Fuarı sizlere her zevke ve işleve hitap eden, birbirinden farklı ürünleri keşfetme fırsatı sunuyor. Modern – Modüler Mobilyalar, Lüks Mobilyalar, Bebek-Çocuk-Genç Odası Mobilyaları ile Aydınlatma Ürünleri Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sergilenirken; Ofis-Okul Eğitim Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları ve Aksesuarlar, Yatak/Bazalar ile Modern-Modüler Mobilyalar İstanbul Fuar Merkezinde ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

YENİ VE ÖZEL ÜRÜN LANSMANLARI

En son tasarım ürünlerin görücüye çıktığı fuarda bu ürünleri ilk inceleyen siz olun! Fuar katılımcısı firmaların, yaratıcı tasarımcılarının ve usta zanaatkârlarının ürettiği yeni ürünleri ilk kez Çukurova Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'nda sergilenecek. Tasarımın fonksiyonellikle buluştuğu yenilikçi ürünleri ilk keşfedenlerden olma fırsatını kaçırmayın.

ŞEHRİ KEŞFEDİN

Adana sadece mobilyanın merkezi değil, aynı zamanda tarihi ve kültürel olarak da önemli bir şehir. Anadolu’nun önemli lezzet duraklarından biri olan Adana’da sadece mobilya üreticilerini değil, aynı zamanda bu eşsiz şehri de keşfedin ve unutulmaz anılar biriktirin.

DAHA FAZLASINI KEŞFETMEK İÇİN>>HEMEN ŞİMDİ KAYDOLUN !