Fuar Hakkında - Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı

 

FUAR HAKKINDA

Çukurova Mobilya Dekorasyon Fuarı, sektördeki en yeni tasarımları ve teknolojik yenilikleri bir araya getiriyor. Mobilya Dünyasının vizyonunu sergileyen Fuar; sektördeki en güncel mobilya tasarımlarını, trendlerini ve teknolojik yeniliklerini bir araya getiriyor.

ÇUKUROVA MOBİLYA DEKORASYON FUARI BİLGİLERİ

Tarih: Güncel gelişmeler için bizi bu adresten takip edebilirsiniz. 
Konum: 
Adana/Çukurova - TÜRKİYE
Yer: TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi


DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN>>ÇUKUROVA MOBİLYA VE DEKORASYON FUARINI NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ ?

TÜRKİYE’DE MOBİLYA SEKTÖRÜ

2023 yılında 5 milyar dolarlık ihracat yapan Türk mobilya sektörü, 2024 yılı için 6,5 milyar dolarlık ihracat rakamı hedefliyor. Dünya mobilya ihracatında onuncu sıradan altıncı sıraya yükselen Türkiye'ye son yıllarda ciddi bir talep geliyor. 167 ülkede ciddi manada bilinen Türk mobilyası 200 gümrük bölgesine yaptığı ihracat ile ülkemizin en çok ihracat yapan sektörleri arasında yer alıyor. Klasik mobilya iskeleti üretiminde üst sıralarda yer alan Çukurova Bölgesi, modern ve avangart mobilya ile de sektörde adından sıkça söz ettiriyor. Son 5 yılda gösterdiği hızlı yükseliş ile mobilya sektörünün başlıca tercih ettiği şehirlerden biri haline gelen Adana, fuarlar ile mobilya sektörünü Ortadoğu ile buluşturmaya devam ediyor.

 

TÜRK MOBİLYA DÜNYASI İÇİN GÜÇLÜ BİRLİKTELİK

Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. ve MOSİAD iş birliği ile Ortadoğu ve Afrika pazarları Adana’da buluşuyor. Fuar sayesinde güçlü iş bağlantılarına imza atılıyor, Çukurova ihracat kapılarını açıyor.
 

ÇUKUROVA’NIN TEK MOBİLYA FUARI

Çukurova Mobilya Deklorasyon Fuarı, 2022 yılında; 15,727 profesyonel ziyaretçi, 43 ülkeden Alım Heyeti ve 6,946 m² stant alanı ile Bölge’nin Tek Mobilya Fuarı olarak gerçekleşti. Yapılan anketlere göre ziyaretçilerin %87'si tekrar ziyaret etmeyi planlıyor, %94'ü fuardan memnun ve %96'sı iş çevresine tavsiye ediyor. Katılımcıların %84'ü memnun, %91'i tekrar katılmayı planlıyor. Sizler de bu önemli Fuarı kaçırmayın, yeni iş bağlantılarına başlayın!

ÇUKUROVA MOBİLYA DEKORASYON FUARINA STANTLI KATILIM İÇİN TIKLAYIN !